Firma IMAGO – Usługi Kamieniarskie s.c. powstała w 2011 roku. Pomysł zrodził się ze spotkania wieloletniego doświadczenia współwłaściciela w branży kominkowej oraz drugiego w branży kamieniarskiej, dzięki czemu dziś nasza firma może zaoferować swoim klientom doradztwo w szerokim zakresie.

Już od ponad 7 lat pomagamy Państwu w aranżacji przytulnych i ponadczasowych wnętrz, oferując niezniszczalne piękno naturalnych surowców. Chcemy stale się rozwijać, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Już od pierwszej rozmowy z Klientem staramy się rozpoznać Jego potrzeby i znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie. Dzięki zindywidualizowanemu podejściu do każdego z Państwa, praca z nami w wielu przypadkach jest długofalowa. Cieszymy się, że możemy dać Państwu cząstkę siebie i naszej wspólnej pasji w pięknie wykończonym kawałku kamienia.

Współpracujemy z wieloma dostawcami  kamienia, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu duży wybór materiałów; zarówno surowca naturalnego, takiego jak marmur czy granit oraz wytworzonych przez człowieka,np spieki i konglomeraty.

Świadczymy również usługi na materiale powierzonym, takie jak cięcie płytek, rdzeni betonowych, wiercenie otworów w zlewozmywakach i umywalkach.

Oferujemy także montaż wykonanych przez nas elementów, dzięki czemu naszą usługę świadczymy w sposób kompleksowy (od pomiaru, poprzez doradztwo, kosztorys oraz zamontowanie kamienia).

NASZ SKLEP: